TWÓJ ZAUFANY PARTNER

W TRANSPORCIE

MIĘDZYNARODOWYM

I KRAJOWYM

Hermespol jest operatorem logistycznym działającym na rynku od 1992 roku. Świadczymy usługi Transportu Krajowego i Międzynarodowego oraz kompleksowe usługi magazynowania.

Posiadamy tabor najnowszej generacji, spełniający najsurowsze normy ekologiczne. Dzięki czemu przewozimy ładunki do 3m wysokości oraz do 25 ton!

Ultranowoczesny magazyn z innowacyjnym system WMS oraz mobilnymi regałami spełni wszystkie oczekiwania klienta!

Wszystko to jest gwarancją terminowego i solidnego wykonywania usług logistycznych na najwyższym, światowym poziomie.

Firma Hermespol

Obecna jest na polskim rynku transportowo-spedycyjnym od ponad 1992 roku. Był to okres dynamicznego rozwoju i kluczowych zmian w zakresie działalności przedsiębiorstwa. Efekty owych kilkudziesięciu lat przeobrażeń widoczne są dziś w postaci dwóch podmiotów gospodarczych Hermespol sp. z o. o i P.W Hermespol.

Certyfikat Kompetencji Zawodowych

Jako jedni z pierwszych w Polsce otrzymaliśmy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy.
Posiadamy licencje na wykonywanie drogowego przewozu rzeczy zarówno krajowego jak i międzynarodowego – uprawniają nas one do wykonywania przewozów w relacjach krajowych i międzynarodowych.

Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych

Od samego początku jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych (Z.M.P.D), a od 1999 roku również Stowarzyszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Poznaniu.

Scroll to Top