Transport Krajowy i Międzynarodowy

Od ponad 30 lat oferujemy Państwu usługi transportu w relacjach krajowych oraz międzynarodowych. Sukcesywnie wzbogacamy naszą ofertę poprzez powiększanie i stałe odnawianie taboru.

Obecnie firma posiada ponad 40 nowoczesnych zestawów ciężarowych – ciągniki siodłowe spełniające ekologiczne wymogi EURO 6 z naczepami plandekowymi, w większości typu MEGA i certyfikatami XL.

Posiadane przez nas naczepy pozwalają nam przewozić zarówno ładunki przestrzenne – naczepy typu mega o wysokości wewnętrznej 3m i szerokości 2,5m, jak i ciężkie – do 25t. Dzięki czemu oferujemy przewóz większej ilości towarów!

Prowadzimy szeroką działalność transportową zarówno na terenie Polski, jak i Europy.

Dobrze znamy specyfikę przewozów w bardzo wielu branżach – motoryzacyjnej, opakowaniowej, spożywczej, materiałów budowlanych.

Posiadamy też odpowiednie zezwolenia na przewozy odpadów – na terenie Polski, Niemiec i Holandii.

Dużym atutem firmy są również pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży transportowo – spedycyjnej. Wszystko to jest gwarancją terminowego i solidnego wykonywania naszych usług. Zarówno spedytorzy, jak i kierowcy to doświadczeni i sprawdzeni fachowcy w swojej dziedzinie.

Jeżdżą z Nami: