Od ponad 30 lat oferujemy Państwu usługi transportu w relacjach krajowych oraz międzynarodowych. Sukcesywnie wzbogacamy naszą ofertę poprzez powiększanie i stałe odnawianie taboru.

Obecnie firma posiada ponad 40 nowoczesnych zestawów ciężarowych – ciągniki siodłowe spełniające ekologiczne wymogi EURO 6 z naczepami plandekowymi, w większości typu MEGA i certyfikatami XL.

Posiadane przez nas naczepy pozwalają nam przewozić zarówno ładunki przestrzenne – naczepy typu mega o wysokości wewnętrznej 3m i szerokości 2,5m, jak i ciężkie – do 25t. Dzięki czemu oferujemy przewóz większej ilości towarów!

Prowadzimy szeroką działalność transportową zarówno na terenie Polski, jak i Europy.

Dobrze znamy specyfikę przewozów w bardzo wielu branżach – motoryzacyjnej, opakowaniowej, spożywczej, materiałów budowlanych.

Posiadamy też odpowiednie zezwolenia na przewozy odpadów – na terenie Polski, Niemiec i Holandii.

Dużym atutem firmy są również pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży transportowo – spedycyjnej. Wszystko to jest gwarancją terminowego i solidnego wykonywania naszych usług. Zarówno spedytorzy, jak i kierowcy to doświadczeni i sprawdzeni fachowcy w swojej dziedzinie. Transport krajowy i międzynarodowy, to nasza specjalność.

Transport międzynarodowy definicja

Transport międzynarodowy to przewóz osób lub towarów między co najmniej dwoma krajami. Obejmuje różne środki transportu, takie jak samoloty, pojazdy drogowe, statki czy pociągi, oraz różne formy przewozu, w tym transport drogowy, lotniczy, morski czy kolejowy, a także przepisy i konwencje międzynarodowe regulujące takie działania.

Scroll to Top