Magazyn Poznań

Nasze nowoczesne centrum logistyczne to magazyny charakteryzujące się maksymalnym obciążeniem ogniowym (powyżej 4000 MJ/m2), wysokimi standardami bezpieczeństwa oraz ppoż.

Wyposażone w innowacyjne rozwiązania technologicznie, takie jak innowacyjny System Zarządzania Magazynem (WMS) oraz mobilne regały oferują nieograniczone możliwości!

Zapewniamy FIFO, LIFO lub FEFO, dowolnie wygenerowany raport – w zależności od potrzeb klienta – z możliwością dostępu on-line – z każdego miejsca na Świecie!

Każda partia produkcyjna jest widoczna i lokalizowana przez cały czas, od początku aż do końca! Dzięki czemu jakiekolwiek problemy i zagrożenia naszych klientów są ograniczane do minimum.

Oferujemy kompleksową obsługą logistyczną, to jest:

składowanie, załadunki oraz rozładunki
konfekcjonowanie, przepakowywanie, etykietowanie
co-packing
przygotowywanie palet mix
zarządzanie zwrotami,
integrację ERP / WMS
maksymalne obciążenie ogniowe
magazynowanie ADR
logistyka Magazynowa
logistyka Kontraktowa
fullfilment
konfekcjonowanie

Kontakt:

tel. kom: +48 500 191 609
mail: coordinator@hermespol.com.pl

Oferta magazynowania towarów – Hermespol

Zapewniamy FIFO, LIFO lub FEFO, dowolnie wygenerowany raport – w zależności od potrzeb klienta – z możliwością dostępu on-line – z każdego miejsca na Świecie!

Usługa magazynowania


Usługa magazynowania to oferta skierowana do firm, polegająca na zapewnieniu przestrzeni do przechowywania różnego rodzaju towarów, produktów lub innych przedmiotów. Oferowana przez nas przestrzeń magazynowa jest dostosowana do różnorodnych potrzeb klientów, zapewniając bezpieczne i odpowiednie warunki przechowywania.

Data publikacji:

Aktualizacja:

Autor:

Scroll to Top